Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?

00 Kč
Váš nákupní košík je prázdný.

Horská kola 29

Horská 29" kola v posledních letech zcela dominují. Díky skvělým jízdním vlastnostech si je oblíbili jak závodníci, tak i běžní víkendoví uživatelé. Naší hlavní značkou je německý CUBE. Je to největší evropský výrobce kvalitních sportovních kol. Druhou naší značkou je španělská ORBEA - sportovní a závodní kola. Jsme největší prodejce ORBEA v ČR. Dále nabízíme český SUPERIOR a světovou značku CANNONDALE. Kola dodáváme vždy profesionálně seřízená a s 1. garančním servisem ZDARMA! Na kamenné prodejně s rozlohou 380 m² máte možnost si kola vyzkoušet a projet. Rádi Vám na kole nastavíme správný posed a nahustíme vzduchové tlumiče dle hmotnosti.

Naše nejnovější články

Orbea

Orbea

Orbea si na našem trhu v posledních několika sezónách získává na oblibě a roste tak povědomí o této španělské značce. Pojďme si však povědět víc. Historie vzniku, oblast odkud značka pochází a lidé, kteří se podílí na výrobě, to vše formuje tuto značku a to je také důvod proč ORBEA produkuje tak výjimečná kola.
Čti dále
ORBEA RISE - „více kola, méně E“

ORBEA RISE - „více kola, méně E“

RISE je premiantem specifické skupiny ebiků, pro které není hlavní prioritou maximální výkon a kapacita baterie, ale co nejnižší hmotnost snoubená s dokonalým jízdním projevem.
Čti dále
CUBE 2023

CUBE 2023

Nejnovější technologie, vývoj aktuálních geometrií a designu a jako vždy nepřekonatelný poměr kvality a ceny – CUBE opět nastavuje laťku opravdu vysoko.
Čti dále