Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?

00 Kč
Váš nákupní košík je prázdný.

Elektrokola horská 27,5

Horská 27,5" elektrokola jsou vhodná pro drobnější postavy nebo jako dámská elektrokola. Vždy, když si zákazník není jistý ovládáním velkých 29" kol, se bude cítit mnohem pohodlněji na kole s menším 27,5" průměrem kol. Naší nabídce dominuje v celé Evropě nejoblíbenější značka kvalitních elektrokol s pohonem BOSCH německý CUBE. Nejširší nabídku této značky naleznete na naší prodejně, kde si kola můžete v klidu vyzkoušet. Samozřejmostí je kvalitní servis a široký sortiment originálního příslušenství.

Naše nejnovější články

Aplikace eBike Flow

Aplikace eBike Flow

Jednoduše proměňte svůj chytrý telefon v displej eBiku. Připevněte držák SmartphoneGrip na řídítka pomocí sady pro dodatečnou montáž, umístěte na něj váš chytrý telefon a otevřete aplikaci eBike Flow.
Čti dále
BOSCH PERFORMANCE SX

BOSCH PERFORMANCE SX

Zcela nový systém pohonu určený pro lehká elektrokola. Jak jsme již u BOSCH zvyklí, i zde se jedná o tzv. Smart Systém, tedy snadno spárovatelný s aplikací e-Bike Flow, čímž se otevírají dveře mnoha funkcím a budoucím inovacím prostřednictvím pravidelných aktualizací.
Čti dále
Lehká elektrokola

Lehká elektrokola

Ačkoliv se může zdát, že se jedná o zcela nový segment na trhu, není tomu tak a již několik posledních sezon se přední evropští výrobci snaží přijít s vlastní koncepcí lehkého elektrokola. Pouze v současnosti tento pojem více rezonuje s ohlášenou novinkou lehkého pohonu BOSCH Performance SX, který dozajista odstartuje masivnější nabídku a také zájem zákazníků.
Čti dále