Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?

00 Kč
Váš nákupní košík je prázdný.

Celoodpružená kola

Celoodpružená kola jsou vhodná do těžkého lesního terénu. Zakladní dělení celoodpružených kol je podle výšky zdvihu odpružení. Kola s výškou zdvihu vidlice a tlumiče 100-120 mm jsou vhodná pro rychlou jízdu a umožňují zcela zablokovat pružení. Jsou to závodní XC a maratonská kola např. ORBEA OIZ nebo CUBE AMS. Výška zdvihu 140-170 mm je určena pro trailová či enduro kola ORBEA OCCAM, RALLON nebo CUBE STEREO ONE 22, 44, 55, 77.

Naše nejnovější články

Orbea

Orbea

Orbea si na našem trhu v posledních několika sezónách získává na oblibě a roste tak povědomí o této španělské značce. Pojďme si však povědět víc. Historie vzniku, oblast odkud značka pochází a lidé, kteří se podílí na výrobě, to vše formuje tuto značku a to je také důvod proč ORBEA produkuje tak výjimečná kola.
Čti dále
ORBEA RISE - „více kola, méně E“

ORBEA RISE - „více kola, méně E“

RISE je premiantem specifické skupiny ebiků, pro které není hlavní prioritou maximální výkon a kapacita baterie, ale co nejnižší hmotnost snoubená s dokonalým jízdním projevem.
Čti dále
CUBE 2023

CUBE 2023

Nejnovější technologie, vývoj aktuálních geometrií a designu a jako vždy nepřekonatelný poměr kvality a ceny – CUBE opět nastavuje laťku opravdu vysoko.
Čti dále