00 Kč
Váš nákupní košík je prázdný.

Doprava a platba

Doprava | Platba

Doprava

Osobní odběr

Zboží lze vyzvednout přímo na naší prodejně v Slavkově u Brna. Možnost platby hotově nebo platební kartou při převzetí zboží. 

Česká pošta

Balík na poštu

Česká pošta doručí vaší zásilku do 24 hodin od odeslání na jednu z 2600 pošt po celé ČR, kterou si sami vyberete při dokončení objednávky. Díky SMS nebo e-mailu se ihned dozvíte, odkdy pro Vás bude zásilka připravena na poště.

Balík do ruky

Česká pošta doručí vaší zásilku do 24 hodin od odeslání balíku po celé ČR, v den doručování budete informováni SMS zprávou. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení.

V průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení prostřednictvím www.ceskaposta.cz/zmenadispozice, kde po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu můžete změnit dispozice pro svoji zásilku.

GLS

Přeprava osvědčenou společností GLS. Doba doručení zásilky do 24 hodin (v pracovní dny) od odeslání balíku. Při odeslání balíku od nás Vám bude zasláno oznámení prostřednictvím SMS s číslem balíku. Zásilka Vám je doručna přesně na danou adresu. Možnost sledování průběhu přepravy. Řidič nebo dispečer Vás bude kontaktovat před doručením zásilky na uvedený telefon, aby se domluvil na místě a čase doručení.

Cena dopravy

Při hodnotě zboží nad 3.000,- Kč s DPH je přeprava včetně doběrečného ZDARMA.

Při hodnotě zboží do 3.000,- Kč s DPH nebo je cena přepravy Českou poštou nebo GLS:

  • Dopravné: 120,- Kč s DPH (při platbě převodem nebo kartou)
  • Dopravné + doběrečné: 140,- Kč s DPH

Doprava na Slovensko

Při hodnotě zboží nad 3.000,- Kč s DPH doprava ZDARMA.

Nákup do 3.000,- doprava přepravcem GLS 300,- Kč s DPH/balík. Platba pouze převodem nebo platební kartou předem.


Platba

Kartou

  • při převzetí zboží na prodejně ve Slavkově u Brna 
  • přijímáme platební karty s označením MasterCard, Maestro, VISA a VISA Electron.

Hotově

  • při převzetí zboží na prodejně ve Slavkově u Brna 
  • při převzetí zboží od přepravní služby (dodání NA DOBÍRKU)

Předem převodem na účet na základě zálohové (proforma) faktury

UniCredit Bank Czech Republic 2107509025 / 2700

UPOZORNĚNÍ: neuhrazení zálohové faktury v době splatnosti je považováno za nedodržení podmínek kupní smlouvy a prodávající je oprávněn kupní smlouvu zrušit od počátku.

Naše nejnovější články

CUBE 2021 – NEZDRAŽUJE A VYLEPŠUJE

CUBE 2021 – NEZDRAŽUJE A VYLEPŠUJE

Německá značka CUBE si rok od roku získává na popularitě mezi tuzemskými zákazníky. Elektrokola CUBE, stejně jako sportovní horská kola převyšují ostatní značky bezkonkurenčním poměrem ceny a výbavy. Precizní německá kvalita zpracování a nadčasový vkusný design oslovuje zákazníky ve všech evropských zemích.
CUBE je největší odběratel pohonných systémů BOSCH. Žádná jiná značka nevyprodukuje větší množství elektrokol osazených systémy BOSCH.
Čti dále
85Nm kroutícího momentu motoru BOSCH Performance CX 2020

85Nm kroutícího momentu motoru BOSCH Performance CX 2020

Bosch začátkem července představil novou aktualizaci softwaru motorů Performance Line CX 4. generace. Zvyšuje maximální točivý moment o 10 Nm a zlepšuje celkový jízdní výkon.
Čti dále
Jsme autorizované BOSH E-bike servisní centrum

Jsme autorizované BOSH E-bike servisní centrum

Abychom Vám dokázali nabídnou servisní úkony na nejvyšší úrovni absolvujeme pravidelná školení Bosch ebike dealer training.
Čti dále