Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?

00 Kč
Váš nákupní košík je prázdný.

Horská kola 27,5

Horská 27,5" kola jsou vhodná pro drobnější dámské postavy nebo jako větší dětská juniorská kola pro výšku 140-170 cm. Nabízíme kvalitní německá kola CUBE, španělská sportovní kola ORBEA a českou značku SUPERIOR. Kola dodáváme vždy profesionálně seřízená a s 1. garančním servisem ZDARMA! Na kamenné prodejně s rozlohou 380 m² máte možnost si kola vyzkoušet a projet. Rádi Vám na kole nastavíme správný posed a nahustíme vzduchové tlumiče dle hmotnosti.

Naše nejnovější články

Orbea

Orbea

Orbea si na našem trhu v posledních několika sezónách získává na oblibě a roste tak povědomí o této španělské značce. Pojďme si však povědět víc. Historie vzniku, oblast odkud značka pochází a lidé, kteří se podílí na výrobě, to vše formuje tuto značku a to je také důvod proč ORBEA produkuje tak výjimečná kola.
Čti dále
ORBEA RISE - „více kola, méně E“

ORBEA RISE - „více kola, méně E“

RISE je premiantem specifické skupiny ebiků, pro které není hlavní prioritou maximální výkon a kapacita baterie, ale co nejnižší hmotnost snoubená s dokonalým jízdním projevem.
Čti dále
CUBE 2023

CUBE 2023

Nejnovější technologie, vývoj aktuálních geometrií a designu a jako vždy nepřekonatelný poměr kvality a ceny – CUBE opět nastavuje laťku opravdu vysoko.
Čti dále