Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?

00 Kč
Váš nákupní košík je prázdný.

Elektrokola celoodpružená

Celoodpružená elektrokola jsou stále oblíbenější. Díky výkonům motorů a kapacitám baterií Vám současná elektrokola umožňují se pohodlně dostat do míst a obtížného terénu, kam by jste na běžném kole nevyjeli. Právě v těcho místech naplno využijete potenciál celoodpruženého kola. Základní dělení je podle výšky zdvihu odpružení. 120 mm jsou kola vhodná pro dosažení pohodlí i při běžném využití po cyklotrasách a středně obtížném lesním terénu. 140-150 mm mají nejširší spektrum využití. Bez okolků se s nimi můžete pustit z toho nejtěžšího kamenitého sjezdu nebo prudkého trailu a současně můžete druhý den absolvovat pohodovou vyjížďku s manželkou po cyklostezce podél řeky. 160-170 mm jsou kola kategorie sjezdová elektrokola. Obvykle mají menší 27,5" průměr kola nebo kombinaci tzv. mullet 27.5" zadní a 29" přední kolo a jsou geometrií rámu, zpřevodováním i robustností určena opravdu do toho nejtěžšího terénu. V naší nabídce naleznete nejkvalitnější elektrokola. Největšího evropského výrobce elektrokol německý CUBE, progresivní španělskou značku ORBEA a rakouskou prémiovku KTM.

Naše nejnovější články

Aplikace eBike Flow

Aplikace eBike Flow

Jednoduše proměňte svůj chytrý telefon v displej eBiku. Připevněte držák SmartphoneGrip na řídítka pomocí sady pro dodatečnou montáž, umístěte na něj váš chytrý telefon a otevřete aplikaci eBike Flow.
Čti dále
BOSCH PERFORMANCE SX

BOSCH PERFORMANCE SX

Zcela nový systém pohonu určený pro lehká elektrokola. Jak jsme již u BOSCH zvyklí, i zde se jedná o tzv. Smart Systém, tedy snadno spárovatelný s aplikací e-Bike Flow, čímž se otevírají dveře mnoha funkcím a budoucím inovacím prostřednictvím pravidelných aktualizací.
Čti dále
Lehká elektrokola

Lehká elektrokola

Ačkoliv se může zdát, že se jedná o zcela nový segment na trhu, není tomu tak a již několik posledních sezon se přední evropští výrobci snaží přijít s vlastní koncepcí lehkého elektrokola. Pouze v současnosti tento pojem více rezonuje s ohlášenou novinkou lehkého pohonu BOSCH Performance SX, který dozajista odstartuje masivnější nabídku a také zájem zákazníků.
Čti dále