Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?

00 Kč
Váš nákupní košík je prázdný.

Elektrokola se sníženým rámem

Elektrokola se sníženým rámem a snadným nástupem jsou čím dál populárnější a to nejen u žen. I muži často uvítají komfortní nasednutí na kolo. V této kategorii neleznete kola prémiového německého výrobce CUBE s pohony BOSCH. Modely Reaction Hybrid jsou určeny pro jízdu v terénu a jsou to plnohodnotná horská elektrokola. Modely Nuride Hybrid a Touring Hybrid jsou kola vhodná pro použití po zpevněném terénu, cyklostezkách a lesních cestách. Nejširší nabídku značky CUBE naleznete na naší prodejně ve Slavkově u Brnakde si kola můžete v klidu vyzkoušet. Samozřejmostí je kvalitní servis a široký sortiment originálního příslušenství.

Naše nejnovější články

Aplikace eBike Flow

Aplikace eBike Flow

Jednoduše proměňte svůj chytrý telefon v displej eBiku. Připevněte držák SmartphoneGrip na řídítka pomocí sady pro dodatečnou montáž, umístěte na něj váš chytrý telefon a otevřete aplikaci eBike Flow.
Čti dále
BOSCH PERFORMANCE SX

BOSCH PERFORMANCE SX

Zcela nový systém pohonu určený pro lehká elektrokola. Jak jsme již u BOSCH zvyklí, i zde se jedná o tzv. Smart Systém, tedy snadno spárovatelný s aplikací e-Bike Flow, čímž se otevírají dveře mnoha funkcím a budoucím inovacím prostřednictvím pravidelných aktualizací.
Čti dále
Lehká elektrokola

Lehká elektrokola

Ačkoliv se může zdát, že se jedná o zcela nový segment na trhu, není tomu tak a již několik posledních sezon se přední evropští výrobci snaží přijít s vlastní koncepcí lehkého elektrokola. Pouze v současnosti tento pojem více rezonuje s ohlášenou novinkou lehkého pohonu BOSCH Performance SX, který dozajista odstartuje masivnější nabídku a také zájem zákazníků.
Čti dále