Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?

00 Kč
Váš nákupní košík je prázdný.

Elektrokola horská 29

Horská 29" elektrokola tvoří nejpoužívanější kategorii kol a to především díky širokému spektru využití. Sebejistě Vás provedou v náročném lesním terénu, stejně tak můžete pohodlně absolvovat celodenní vyjížďku po cyklostrasách a zpevněných cestách. Naší nabídce dominuje v celé Evropě nejoblíbenější značka kvalitních elektrokol s pohonem BOSCH, německý CUBE. Nejširší nabídku této značky naleznete na naší prodejně, kde si kola můžete v klidu vyzkoušet. Samozřejmostí je kvalitní servis a široký sortiment originálního příslušenství.

Naše nejnovější články

Aplikace eBike Flow

Aplikace eBike Flow

Jednoduše proměňte svůj chytrý telefon v displej eBiku. Připevněte držák SmartphoneGrip na řídítka pomocí sady pro dodatečnou montáž, umístěte na něj váš chytrý telefon a otevřete aplikaci eBike Flow.
Čti dále
BOSCH PERFORMANCE SX

BOSCH PERFORMANCE SX

Zcela nový systém pohonu určený pro lehká elektrokola. Jak jsme již u BOSCH zvyklí, i zde se jedná o tzv. Smart Systém, tedy snadno spárovatelný s aplikací e-Bike Flow, čímž se otevírají dveře mnoha funkcím a budoucím inovacím prostřednictvím pravidelných aktualizací.
Čti dále
Lehká elektrokola

Lehká elektrokola

Ačkoliv se může zdát, že se jedná o zcela nový segment na trhu, není tomu tak a již několik posledních sezon se přední evropští výrobci snaží přijít s vlastní koncepcí lehkého elektrokola. Pouze v současnosti tento pojem více rezonuje s ohlášenou novinkou lehkého pohonu BOSCH Performance SX, který dozajista odstartuje masivnější nabídku a také zájem zákazníků.
Čti dále