Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?

00 Kč
Váš nákupní košík je prázdný.

Elektrokola celoodpružená 27,5

Celoodpružená 27,5" elektrokola jsou kola s větší výškou zdvihu odpružení a vhodná do těch nejtěžších terénů nebo jsou to kola v malých velikostech rámu pro drobné postavy nebo jako dámská celoodpružená elektrokola. Předností je míra komfortu jízdy ve všech typech terénu, které nabídnou navíc oproti kolům s pevným rámem a pouze přední odpruženou vidlicí. Nejoblíbenější kola z naší nabídky jsou CUBE Stereo Hybrid 160 , Stereo Hybrid 120 ve velikosti rámu 16" pro výšku 150-165 cm a KTM Macina Lycan. Kola můžete vidět a vyzkoušet si je na naší velké prodejně ve Slavkově u Brna.

Naše nejnovější články

Aplikace eBike Flow

Aplikace eBike Flow

Jednoduše proměňte svůj chytrý telefon v displej eBiku. Připevněte držák SmartphoneGrip na řídítka pomocí sady pro dodatečnou montáž, umístěte na něj váš chytrý telefon a otevřete aplikaci eBike Flow.
Čti dále
BOSCH PERFORMANCE SX

BOSCH PERFORMANCE SX

Zcela nový systém pohonu určený pro lehká elektrokola. Jak jsme již u BOSCH zvyklí, i zde se jedná o tzv. Smart Systém, tedy snadno spárovatelný s aplikací e-Bike Flow, čímž se otevírají dveře mnoha funkcím a budoucím inovacím prostřednictvím pravidelných aktualizací.
Čti dále
Lehká elektrokola

Lehká elektrokola

Ačkoliv se může zdát, že se jedná o zcela nový segment na trhu, není tomu tak a již několik posledních sezon se přední evropští výrobci snaží přijít s vlastní koncepcí lehkého elektrokola. Pouze v současnosti tento pojem více rezonuje s ohlášenou novinkou lehkého pohonu BOSCH Performance SX, který dozajista odstartuje masivnější nabídku a také zájem zákazníků.
Čti dále