Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?

00 Kč
Váš nákupní košík je prázdný.

Elektrokola celoodpružená 29

Celoodpružená 29" elektrokola se těší nebývalé popularitě. Jejich největší předností je ohromná míra komfortu jízdy ve všech typech terénu, které nabídnou navíc oproti kolům s pevným rámem a pouze přední odpruženou vidlicí. Nejoblíbenější kola z naší nabídky jsou CUBE Stereo Hybrid 120, s karbonovým rámem Stereo Hybrid 140 a lehká elektrokola ORBEA Rise. Kola můžete vidět a vyzkoušet si je na naší velké prodejně ve Slavkově u Brna.

Naše nejnovější články

Aplikace eBike Flow

Aplikace eBike Flow

Jednoduše proměňte svůj chytrý telefon v displej eBiku. Připevněte držák SmartphoneGrip na řídítka pomocí sady pro dodatečnou montáž, umístěte na něj váš chytrý telefon a otevřete aplikaci eBike Flow.
Čti dále
BOSCH PERFORMANCE SX

BOSCH PERFORMANCE SX

Zcela nový systém pohonu určený pro lehká elektrokola. Jak jsme již u BOSCH zvyklí, i zde se jedná o tzv. Smart Systém, tedy snadno spárovatelný s aplikací e-Bike Flow, čímž se otevírají dveře mnoha funkcím a budoucím inovacím prostřednictvím pravidelných aktualizací.
Čti dále
Lehká elektrokola

Lehká elektrokola

Ačkoliv se může zdát, že se jedná o zcela nový segment na trhu, není tomu tak a již několik posledních sezon se přední evropští výrobci snaží přijít s vlastní koncepcí lehkého elektrokola. Pouze v současnosti tento pojem více rezonuje s ohlášenou novinkou lehkého pohonu BOSCH Performance SX, který dozajista odstartuje masivnější nabídku a také zájem zákazníků.
Čti dále