Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?

00 Kč
Váš nákupní košík je prázdný.

Celoodpružené kolo ORBEA OCCAM SL M-LTD CosmicCarbonView - MetallicOliveGreen 2024

0 hodnocení
  
Značka: ORBEA
Celoodpružené kolo ORBEA OCCAM SL M-LTD CosmicCarbonView - MetallicOliveGreen 2024 MyO - Vlastní design kola Orbea

Bonus k nákupu

Doprava zdarma Na dotaz

Orbea Occam, Rallon, Rise

Na dotaz
Na dotaz
Na dotaz
Na dotaz
244 990 Kč202 471 Kč bez DPH

Základní vlastnosti

Zdvih tlumičů 140/150 (mm)
Materiál rámu Karbon
Doporučené použití Trail

Popis

UDĚLEJTE Z HORY SVÉ HŘIŠTĚ

Vaše kolo by mělo odpovídat vaší představě o jízdě a mělo by se přizpůsobit jakémukoli dobrodružství, na které vás vaše stezka zavede. Occam LT je hlas ve vaší hlavě, který vám říká, že můžete tlačit tvrději, nebrzdit a posunout to o kousek dál. Naštěstí přináší zálohu, která vás dostane zpět z jakýchkoli potíží, do kterých se dostanete! Attitude Adjust vám umožní změnit geometrii přibližně za 15 sekund.

ATTACK THE CLIMBS JAKO XC BIKE

Účinné odpružení a vyvážená geometrie vám umožní zaútočit na každé stoupání a užít si sjezdy.

Obsah obrázku venku, Pozemní vozidlo, kolo, přepravaPopis byl vytvořen automaticky

Náš systém dálkového zamykání se rychle a snadno používá, přičemž I-Line poskytuje nejintegrovanější vzhled a nejlehčí akci. Jakmile to jednou vyzkoušíte, už se nikdy nebudete chtít vrátit!

Obsah obrázku venku, páčka, koloPopis byl vytvořen automaticky

RYCHLÁ A LEHKÁ DOBRODRUŽSTVÍ

Dobrodružství vás mohou vzít kamkoli a Occam SL je připraven. Lehké a odolné, tohle je kolo stvořené pro rychlost. Když se tam absolutně musíte dostat rychle a chcete stezce přidat plynulost, Occam SL je připraven.

PROČ SI VYBRAT RYCHLÉ A LEHKÉ TRAILOVÉ KOLO?

Proč volíme Trail bike před čistokrevným XC strojem? Occam SL si myslí, že odpověď je zábavná. Ten dokonalý mix lezeckých schopností a sestupových schopností. Lehký, ovladatelný a sebevědomí inspirující, Occam SL přináší plynulost na každou stezku.

Dokumenty

Video

Dotazy

Napište dotaz nebo komentář

Ke zboží Celoodpružené kolo ORBEA OCCAM SL M-LTD CosmicCarbonView - MetallicOliveGreen 2024 ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

Podobné zboží

Naše nejnovější články

Orbea

Orbea

Orbea si na našem trhu v posledních několika sezónách získává na oblibě a roste tak povědomí o této španělské značce. Pojďme si však povědět víc. Historie vzniku, oblast odkud značka pochází a lidé, kteří se podílí na výrobě, to vše formuje tuto značku a to je také důvod proč ORBEA produkuje tak výjimečná kola.
Čti dále
ORBEA RISE - „více kola, méně E“

ORBEA RISE - „více kola, méně E“

RISE je premiantem specifické skupiny ebiků, pro které není hlavní prioritou maximální výkon a kapacita baterie, ale co nejnižší hmotnost snoubená s dokonalým jízdním projevem.
Čti dále
CUBE 2023

CUBE 2023

Nejnovější technologie, vývoj aktuálních geometrií a designu a jako vždy nepřekonatelný poměr kvality a ceny – CUBE opět nastavuje laťku opravdu vysoko.
Čti dále
Vámi navštívené produkty (1)