Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?

00 Kč
Váš nákupní košík je prázdný.

Kolo objednané prostřednictvím e-shopu

Je vždy doručené v pevné přepravní krabici, řádně zabalené a zafixované proti poškození. Pokud si objednáte kolo z e-shopu, vždy Vám přijde precizně seřízené a připravené k jízdě.

Stačí pouze:

Upevnit řidítka pomocí čtyř šroubů na představci, nasadit přední kolo do vidlice (rychloupínacím táhlem, nebo pevnou osu), našroubovat pravý a levý pedál (závity jsou již ošetřeny tukem). Pedály jsou rozlišeny písmeny L-levý pedál, který má levý závit a montuje se na levou kliku, R- pravý pedál má pravý závit a montuje se na pravou kliku a zasunout sedlovku do rámu.

Upozornění:

Na každé sedlové trubce je přibližně 12-15 cm od jejího spodního okraje ryska značící minimální hloubku zasunutí do rámu. Při nedodržení této hloubky může dojít k vylomení nebo ohnutí sedlové trubky a prasknutí rámu.

Správné nastavení výšky sedadla

Posaďte se na kolo a otočte jeden pedál do spodní polohy. Při správné výšce sedla by nyní měla být noha v koleni mírně pokrčená a svírat úhel přibližně 5 stupňů. Přílišná výška sedla způsobuje namáhání zádových svalů v bederní oblasti a zbytečné propínání nohy při každém šlápnutí. Rozhodně se nejedná o pohodlné svezení. Naopak nízko nastavené sedadlo způsobuje nadměrné namáhání stehenních svalů a kolen.

Vyjmutí a vložení baterie Cube Reaction Hybrid


Číst další články

Související produkty