Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?

00 Kč
Váš nákupní košík je prázdný.

MyO

Vstupte a začněte navrhovat kolo svých snů... Všichni jsme jedineční, i když nás spojuje společná vášeň, a jedinečná by měla být i naše kola. S naším jednoduchým konfigurátorem MyO je vaše vysněná jízda vzdálena jen 3 kroky.

JEŠTĚ JSTE NESLYŠELI O NAŠEM PERSONALIZAČNÍM NÁSTROJI MyO?

Jednoduché, intuitivní a s neomezenými možnostmi.


JSTE JEDINEČNÝ, VAŠE KOLO BY MĚLO BÝT TAKÉ

Všichni jsme jedineční, i když nás spojuje společná vášeň, a jedinečná by měla být i naše kola. S naším jednoduchým konfigurátorem MyO je vaše vysněná jízda vzdálena jen 3 kroky.

 

Modely, které umožnují vlastní design


Silníční a gravel kola:

Orbea Orca
Orbea Orca Aero
Orbea Terra


Horské kola:

Oiz
Rallon
Occam-Sl
Occam-Lt
Alma


Elektrokola

Gain
Wild
Rise
Vibe


 

Jak to funguje?
 

1. Navštívit web na adrese https://www.orbea.com/cz-en

2. Přejděte do sekce CUSTOMIZE a vyberte si požadovaný model, který chcete upravit vlastním designem a konfigurací.

3. Upravte si kolo dle vašich požadavků od barvy až po výběr komponentů. V pravé částí stránky probíhá editace. Na další sekce se dostanete rolováním dolů v pravé častí stránky.

4. Až máte vybráno kolo dle vašich požadavků, tak můžete odeslat REQUEST (POŽADAVEK) na vybraného dodavatele. Druhá možnost je stáhnout konfiguraci v PDF a poslat nám na adresu info@cyklokyjovsky.cz. Pokud potřebujete pomoci kontaktujte nás a my vám pomůžeme s realizaci.

 


ORCA

Orca není jen silniční kolo. Je to 6,7 kg technologie navržená tak, aby změnila způsob, jakým dosáhnete vrcholu. Pocit z takto lehkého a silničního je nepřekonatelný a toto okamžité zrychlení, pohlcování vibrací a citlivé ovládání pochází z rámu, který ví, kde má být lehký a kde tuhý.

OVLÁDNĚTE STOUPÁNÍ

Dosažení nízké hmotnosti Orca vyžadovalo mnoho marginálních zisků, zaměření na detaily a použití nejlepších materiálů v celé řadě. Zvažovat kolo jako celek znamená hned od začátku spolupracovat s designéry komponentů a kol na optimalizaci tuhosti a hmotnosti.

POCIT SVOBODY

Na pocitu lehkého kola je skutečně něco zvláštního. Milujeme okamžitou akceleraci, když dupnete do pedálů, a citlivé a hbité ovládání při projíždění zatáček.

ÚPLNĚ NA MÍRU

Každý máme jiný tvar a jiné potřeby a moderní výkonné kolo musí být přizpůsobivé. Zde přichází na řadu konfigurátor MyO, který vám umožní vybrat si designy a vybrat oblíbené komponenty a kola, abyste zajistili, že vaše Orca bude perfektní, když dorazí.

Jsi jediný svého druhu. Vaše kolo by to mělo odrážet. Nyní je to snazší než kdy předtím s ještě více možnostmi designu a komponent v našem konfigurátoru MyO.

 

                 


ORCA AERO

 

Je těžké překonat pocit síly, který pochází ze skvělého aerobiku. Který jezdec je ambivalentní na stroji, který je navržen tak, aby vracel volné watty? Existuje konkurent, který v bitvě o rychlost nevyužije každou výhodu? Orca Aero dodává tyto ceny – spolu s ochotou jít naplno, celý den a bez váhání. Ať žije motorka, která vyrovnává emocionální a racionální touhy uvnitř každého z nás – Ať žije Orca Aero.

EFEKTIVNÍ ROVNOVÁHA

Historicky, pokud vezmeme v úvahu pouze tři konstrukční faktory, aerodynamiku, tuhost a hmotnost, jen zřídka přinese dramatické zlepšení. Velké zisky v jedné oblasti vždy ohrožují jednu nebo obě ostatní. Klíčem k sestavení nejlepšího aero silničního kola je nalezení rovnováhy mezi těmito cíli a identifikace dalších výkonnostních faktorů, které jezdci umožní zvýšit efektivitu.

AERODYNAMIKA

Zarovnání rámu s prouděním vzduchu, optimalizace průřezů, vyhlazení přechodů a nespočet dalších vylepšení znamenají velké snížení odporu. Bez námahy klouže vzduchem, ta okamžitá zpětná vazba aerobiku světové třídy. Není lepšího pocitu.

VYNIKAJÍCÍ ERGONOMIE

Náš zcela nový OC Cockpit byl navržen pro dokonalou rovnováhu aerodynamiky, tuhosti a hmotnosti a ergonomie.

ÚPLNĚ NA MÍRU

Každý máme jiný tvar a jiné potřeby a moderní výkonné kolo musí být přizpůsobivé. Zde přichází na řadu konfigurátor MyO, který vám umožní vybrat si designy a vybrat oblíbené komponenty a kola, abyste zajistili, že vaše Orca Aero bude perfektní, když dorazí.

Jsi jediný svého druhu. Vaše kolo by to mělo odrážet. Nyní je to snazší než kdy předtím s ještě více možnostmi designu a komponent v našem konfigurátoru MyO.

 


TERRA

Obsah obrázku přeprava, pneumatika, vozidlo, špice/paprsekPopis byl vytvořen automaticky

Terra, navržená od základů pro štěrk, není předělané silniční kolo nebo zeštíhlené horské kolo. Terra je štěrk. Dodejte svým dobrodružstvím na cestách pohodlí, konečně zjistěte, kudy vede ta prašná stezka, nebo nechte své výlety rozložit přes noc. Tam venku je široký svět a Terra je připravena ho s vámi prozkoumat.

SCHOPNĚJŠÍ KOLO

Gravel je vesmír různých uživatelů a terénů. Z tohoto důvodu je Terra kompletní platforma s různými modely z hliníku a karbonu, která nabízí nejinkluzivnější řešení, která nenechají nikoho lhostejným.

Obsah obrázku kolo, venku, Kola jízdních kol, Rám jízdního kolaPopis byl vytvořen automaticky

NOVÉ ZÁŘIVÉ VZORY A GRAFIKA

Vzrušující nová grafika a barvy v řadě i MyO vám umožní vybrat si svého dokonalého štěrkového společníka: tmavého a diskrétního nebo funky a honosného.

               

JSTE JEDINEČNÝ, VAŠE KOLO BY MĚLO BÝT TAKÉ

 

Všichni jsme jedineční, i když nás spojuje společná vášeň, a jedinečná by měla být i naše kola. S naším jednoduchým konfigurátorem MyO je vaše vysněná jízda vzdálena jen 3 kroky.

 


OIZ

Oiz je nejlehčí, nejtužší a nejúčinnější dostupný stroj, ať už si připnete číslo nebo vynesete Oiz na nejvyšší vrchol na vaší odpolední vyjížďce.

PŘEVZÍT KONTROLU. NEPŘIJÍMEJTE KOMPROMISY

Oiz není terénem ani stezkou; toto je 120mm XC závodní stroj, který vypadá stejně dobře jako jezdí. Moderní geometrie a chytré odpružení, navržené od začátku kolem 120 mm, přináší extra zábavu při každé jízdě bez kompromisů na hmotnosti nebo účinnosti. Jednoduše řečeno, Oiz je nejrychlejší XC kolo, které opustilo naši továrnu za více než 180 let.

JEDNODUCHÉ NEMŮŽETE BÝT

Odstranění všeho, co je nadbytečné a pouze přidání funkcí, které zlepšují jízdu, znamená, že Oiz je s hmotností 1740 g jedním z nejlehčích XC rámů. Nízká hmotnost je pro rychlé XC kolo klíčová a neúnavné prosazování těch nejjednodušších řešení znamená, že Oiz nepotřebuje kompromis nikde jinde, aby toho dosáhl.

KONTROLA BEZ KOMPROMISŮ

Oiz je navržen hned od začátku se zdvihem 120 mm, což nám umožňuje optimalizovat geometrii a kinematiku a odstraňuje mnoho z tradičních kompromisů XC kol s delším cestováním.

RYCHLEJŠÍ A ZÁBAVNĚJŠÍ VE SJEZDECH A LEHČÍ A EFEKTIVNĚJŠÍ VE STOUPÁNÍCH, OIZ JE XC STROJ BEZ KOMPROMISŮ

NAŠE RÁMOVÁ STRUKTURA POWERSPINE DODÁVÁ TUHOST VE VYSOCE NAMÁHANÝCH OBLASTECH A ODSTRAŇUJE MATERIÁL JINDE, ZATÍMCO ZADNÍ TROJÚHELNÍK UFO BEZ ČEPU SNIŽUJE HMOTNOST A PRUŽNOST, COŽ ZNAMENÁ, ŽE OIZ JE LEHČÍ A TUŽŠÍ NEŽ KDY PŘEDTÍM.

 


RALLON

Obsah obrázku Kola jízdních kol, kolo, Rám jízdního kola, Pneumatika jízdního kolaPopis byl vytvořen automaticky

ZAMĚŘTE SE NA RYCHLOST

Rallon byl ukován na dostihové dráze, ale je vždy připraven na zábavu mimo pásku a miluje rychlé sjezdy s přáteli. Zapomeňte na limity, zapomeňte na rušivé prvky, soustřeďte se jen na rychlost.

ENDURO ZÁVODY SE VYVÍJELY A RALLON SE TAKÉ VYVÍJEL.

Rallon je delší a volnější než kdy jindy, má také větší standover, který dává větší výběr nad velikostí rámu.

Obsah obrázku venku, kolo, přeprava, helmaPopis byl vytvořen automaticky

Více prostoru pro pohyb vašeho těla znamená více kontroly a více kontroly znamená vyšší rychlost. Nízká sedla však znamenají dlouhé kapačky, které potřebují krátké sedlové trubky. Trik spočívá v tom, že toho dosáhnete bez ovlivnění vložení sedlovky nebo geometrie rámu.

Obsah obrázku přeprava, venku, Kola jízdních kol, koloPopis byl vytvořen automaticky

 


OCCAM

UDĚLEJTE Z HORY SVÉ HŘIŠTĚ

Vaše kolo by mělo odpovídat vaší představě o jízdě a mělo by se přizpůsobit jakémukoli dobrodružství, na které vás vaše stezka zavede. Occam LT je hlas ve vaší hlavě, který vám říká, že můžete tlačit tvrději, nebrzdit a posunout to o kousek dál. Naštěstí přináší zálohu, která vás dostane zpět z jakýchkoli potíží, do kterých se dostanete! Attitude Adjust vám umožní změnit geometrii přibližně za 15 sekund.

ATTACK THE CLIMBS JAKO XC BIKE

Účinné odpružení a vyvážená geometrie vám umožní zaútočit na každé stoupání a užít si sjezdy.

Obsah obrázku venku, Pozemní vozidlo, kolo, přepravaPopis byl vytvořen automaticky

Náš systém dálkového zamykání se rychle a snadno používá, přičemž I-Line poskytuje nejintegrovanější vzhled a nejlehčí akci. Jakmile to jednou vyzkoušíte, už se nikdy nebudete chtít vrátit!

Obsah obrázku venku, páčka, koloPopis byl vytvořen automaticky

RYCHLÁ A LEHKÁ DOBRODRUŽSTVÍ

Dobrodružství vás mohou vzít kamkoli a Occam SL je připraven. Lehké a odolné, tohle je kolo stvořené pro rychlost. Když se tam absolutně musíte dostat rychle a chcete stezce přidat plynulost, Occam SL je připraven.

PROČ SI VYBRAT RYCHLÉ A LEHKÉ TRAILOVÉ KOLO?

Proč volíme Trail bike před čistokrevným XC strojem? Occam SL si myslí, že odpověď je zábavná. Ten dokonalý mix lezeckých schopností a sestupových schopností. Lehký, ovladatelný a sebevědomí inspirující, Occam SL přináší plynulost na každou stezku.

 


ALMA

Výkonnostní zisky lze nalézt všude a posedlost je součástí hry. Jak daleko je příliš daleko? Jakmile ochutnáte vítězství, stane se posedlostí být nejlepší.

DYNAMICKÁ STRUKTURA

Velká většina torzních a bočních zatížení je řešena spodní páteří rámu. Hlavová trubka, spodní trubka a řetězové vzpěry odolávají kroucení a přenášejí výkon na zadní kolo. O tom není pochyb, odolnost vůči ohybu ve spodní části rámu se přímo promítá do více wattů na kolo a pocit, že přenos síly je okamžitý.

MYO JSTE JEDINEČNÝ, VAŠE KOLO BY MĚLO BÝT TAKÉ

Všichni jsme jedineční, i když nás spojuje společná vášeň, a jedinečná by měla být i naše kola. S naším jednoduchým konfigurátorem MyO je vaše vysněná jízda vzdálena jen 3 kroky.


GAIN

MNOHO TVÁŘÍ RADOSTI

Jezdec a motorka pracují v dokonalé synergii, těžce dýcháte a vaše srdce buší, ale máte vše pod kontrolou a bavíte se. Zisk přináší dostatek síly na to, aby trochu snížil gravitaci, ale neovládl jízdu nebo odstranil uspokojení. Přirozená podpora se neviditelně prolíná s pozadím a zanechává ve vás pocit, že jste fit než kdy předtím. Navrhli jsme Gain, aby zlepšil vaše jízdy, ne jim dominoval. Výsledkem konceptu Enough Power je výjimečně lehké, sportovní a jezditelné kolo – stroj, který dbá na volání otevřené silnice.

FILOSOFIE ZISKU

Enough Power je koncept, který je ústředním bodem naší vize e-road. Kompletně integrovaný systém, který spojuje výkon, dojezd a rozhraní, aby poskytoval přirozenou jízdu s téměř tichou a nenápadnou pomocí.

GAIN JE KOLO

Přirozené ovládání znamená vyladění geometrie a tuhosti pro optimalizaci výkonu. V tomto ohledu je Gain jako každé skvělé silniční kolo. Přirozené šlapání znamená tichou a nenápadnou asistenci při nižších rychlostech a žádné další tření, takže můžete šlapat jako obvykle při vyšších rychlostech.

Obsah obrázku venku, Kola jízdních kol, kolo, cyklistikaPopis byl vytvořen automaticky

NAVRŽENO NA SILNICI. SCHOPNÝ NA ŠTĚRKU.

Zábava nemusí končit tam, kde končí asfalt.

Obsah obrázku Kola jízdních kol, kolo, cyklistika, Pozemní vozidloPopis byl vytvořen automaticky

ZÁBAVA JE NEKONEČNÁ

Největší baterie na trhu v kombinaci s naším faktorem 1,5 poskytuje větší dojezd než kdy předtím. Což je užitečné, protože si díky intuitivnímu ovládání a přirozenému šlapání GAIN užijete tolik zábavy, že možná zapomenete zastavit.

JSTE JEDINEČNÝ, VAŠE KOLO BY MĚLO BÝT TAKÉ

Všichni jsme jedineční, i když nás spojuje společná vášeň, a jedinečná by měla být i naše kola. S naším jednoduchým konfigurátorem MyO je vaše vysněná jízda vzdálena jen 3 kroky.


RISE

Rise je stroj navržený tak, aby rozšířil váš zážitek z trailu a přiblížil vás okamžiku.

Rise vás přiblíží k pocitu, že méně „e“ přináší více „kol“. Ať už toužíte po jízdě na větší vzdálenosti, dosažení epičtějších míst, zvýšení efektivity nebo zvýšení frekvence vašich dobrodružství, povzneste se nad očekávání a objevte nový standard v MTB.

NOVÝ STANDARD V LEHKÝCH ELEKTROKOLECH

Rise při svém uvedení otřásl světem lehkých e-MTB svou filozofií „více kola, méně E“. Jednoduše nejpřirozenější ebike na trhu, přibližující jezdce stezce a boří očekávání, jak by ebike měl jezdit.

 Rider Synergy znamená, že když šlapete prudčeji, RISE okamžitě zareaguje, znásobí vaše úsilí a vystřelí vás vpřed, jako byste byli fit než kdy předtím. Okamžitý výkon bez zpoždění a způsob, jakým je dodáván, znamenají, že je naprosto přirozené být tak silný a soustředíte se jen na zábavu z jízdy.

Obsah obrázku Kola jízdních kol, venku, kolo, cyklistikaPopis byl vytvořen automaticky

VŠE JE O JÍZDĚ

Obsesivní snižování hmotnosti znamená, že Rise je jedním z nejlehčích ebiků v tomto sektoru. Rise přepisuje pravidla pro manipulaci s ebike, plovoucí, praskání, ruční manipulaci a prořezávání rohů, když mizí v dálce.

VÍCE JÍZDY, MENŠÍ HMOTNOST

Větší rozsah od menších a lehčích baterií je přesně to, o čem je náš 1,5násobný faktor. Nižší hmotnost, vyšší účinnost a větší spoléhání na vaše nohy znamenají, že Rise poskytuje přibližně o 50 % více jízdy než tradiční ebike.

BLÍŽ KE STEZCE

Jednoduchá řešení odstraňují zbytečnou složitost, zvyšují spolehlivost, zlepšují estetiku a snižují hmotnost. Na Rise nenajdete chrastící kryty baterií ani špetku kabelů, místo toho náš Clean Cockpit, kabely SIC a baterie SBS odstraňují rušivé vlivy a přibližují vás k jízdě.

VZDUCHOVÝ UHLÍK A SLITINA

Rise je k dispozici v provedení OMR Carbon nebo v naší High Polish Alloy. Bez ohledu na to, jaký rám Rise si vyberete, můžete si být jisti, že vybíráte jedno z nejlehčích a nejhravějších ebiků.

JSTE JEDINEČNÝ I VAŠE KOLO BY MĚLO BÝT

Všichni jsme jedineční, i když nás spojuje společná vášeň, a jedinečná by měla být i naše kola. S naším jednoduchým konfigurátorem MyO je vaše vysněná jízda vzdálena jen 3 kroky.


WILD

Wild zkrotí ty nejdivočejší stezky, ale vždy se cítí živý, energický a poutavý, spíše než oddělená, otupělá jízda mnoha elektrokol. Wild je především fantastické enduro kolo a tuhost rámu, nižší hmotnost, podpůrné odpružení a geometrie vyvinutá evolucí to odrážejí, takže máte jízdu plně pod kontrolou.

NEJOCEŇOVANĚJŠÍ KOLO V EMTB PRŮMYSLU

Wild byl oceněn jako „kolo roku“ v USA i Velké Británii od nejuznávanějších médií v oboru, jako jsou Bikeradar, The Loam Wolf a Pinkbike. Kromě toho nás E-Mountainbike ocenil jako „Best in Test“.

VÝKON DÍKY JEDNODUCHOSTI

Výkon díky jednoduchosti znamená ubrat vše nepotřebné a přidat jen to, co přímo umocňuje jízdu. Díky technologiím, které upřednostňují jednoduchost, jako je SBS a Clean Cockpit, je Wildsův rám nápadně štíhlý a jednoduchý, s čistými liniemi, díky kterým můžete téměř přehlédnout, že se jedná o ebike.

 

LEHČÍ. NEJLEHČÍ.

Nejlepší materiály, nejchytřejší design a klíčové technologie, jako je náš SBS design, znamenají, že Wild je jedním z nejlehčích full power ebiků. To, že jsou všechny věci stejně lehčí, znamená vyšší výkon, větší dojezd a lepší ovladatelnost.

ŽÁDNÉ LIMITY, JEN DIVOKÝ

Wild, plně poháněný a připravený k jízdě, je o maximální zábavě při těch nejbláznivějších stoupáních a nejdivočejších sjezdech. Kombinace nejnovějších motorů Bosch a 750Wh baterie nabízí neuvěřitelný dojezd a výkon a při sjezdech se Wild ovládá méně jako těžkopádné elektrokolo a více jako vaše oblíbené enduro zařízení.

Během našeho vývojového procesu jsou kola tlačena na limity, aby byl zajištěn maximální výkon a spolehlivost. Intenzivní konkurence na EWS-E, kde Orbea získala celkové vítězství týmu, byla klíčem k vybudování nejvyšší možné výkonnosti Wild.

JSTE JEDINEČNÝ, VAŠE KOLO BY MĚLO BÝT TAKÉ

Všichni jsme jedineční, i když nás spojuje společná vášeň, a jedinečná by měla být i naše kola. S naším jednoduchým konfigurátorem MyO je vaše vysněná jízda vzdálena jen 3 kroky.

 Číst další články

Související produkty