Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?

00 Kč
Váš nákupní košík je prázdný.

Elektrokola pánská horská 27,5

Pánská 27,5" elektrokola jsou buď s menší velikostí klasického rámu nebo stále populárnější elektrokola s nízkým nástupem. Menší 27,5" průměr kol bude příjemný na ovládání během jízdy a usnadňuje jakoukoliv manipulaci i mimo jízdu. Najdete u nás německou značku CUBE, jenž je největší evropský výrobce kvalitních elektrokol s pohonem BOSCH. Všechna kola si můžete prohlédnout a také vyzkoušet na naší prodejně ve Slavkově u Brna. Samozřejmostí je u nás kvalitní servis a široký sortiment originálního příslušenství CUBE.

Naše nejnovější články

Aplikace eBike Flow

Aplikace eBike Flow

Jednoduše proměňte svůj chytrý telefon v displej eBiku. Připevněte držák SmartphoneGrip na řídítka pomocí sady pro dodatečnou montáž, umístěte na něj váš chytrý telefon a otevřete aplikaci eBike Flow.
Čti dále
BOSCH PERFORMANCE SX

BOSCH PERFORMANCE SX

Zcela nový systém pohonu určený pro lehká elektrokola. Jak jsme již u BOSCH zvyklí, i zde se jedná o tzv. Smart Systém, tedy snadno spárovatelný s aplikací e-Bike Flow, čímž se otevírají dveře mnoha funkcím a budoucím inovacím prostřednictvím pravidelných aktualizací.
Čti dále
Lehká elektrokola

Lehká elektrokola

Ačkoliv se může zdát, že se jedná o zcela nový segment na trhu, není tomu tak a již několik posledních sezon se přední evropští výrobci snaží přijít s vlastní koncepcí lehkého elektrokola. Pouze v současnosti tento pojem více rezonuje s ohlášenou novinkou lehkého pohonu BOSCH Performance SX, který dozajista odstartuje masivnější nabídku a také zájem zákazníků.
Čti dále