Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?

00 Kč
Váš nákupní košík je prázdný.
Náš kód: 4054289000295

Displej BOSCH KIOX set

74% z 10 hodnocení
  
Značka: BOSCH
Displej BOSCH KIOX set
Doprava zdarma Na dotaz
6 990 Kč5 777 Kč bez DPH
Nejrozšířenější oblíbený displej Kiox . Absolutní kompaktnost a jednoduché ovládání. Možnost propojení s chytrým telefonem Další informace

Popis

Popis produktu Provozuschopnost Vyjděte, zapněte, jděte a bavte se! KIOX display lze okamžitě zapnout a použí. Poskytuje Vám všechny základní informace a údaje, které potřebujete vědět. Design KIOX vyniká nejen díky svým funkčním vlastnostem, ale vizuálně je to také skutečný otočný ovladač. Malý a praktický. KIOX přichází v jasném, úhledném, ale stylovém designu. Praktický magnetický držák, integrálně namontovaná buď na představci nebo na řidítkách. Vzhled je čistý a jednoduchý. Čitelnost Přenosný barevný display KIOX o velikosti 1,9" zaručuje dokonalou čitelnost i při silném slunečním světle. Automatický jas je součástí výbavy displaye KIOX a vše je vždy dobře čitelné a viditelné i za tmy. Výcvik Pomocí technologie Bluetooth s nízkou spotřebou energie můžete připojit KIOX k monitoru tepové frekvence, například Polar H7. To Vám umožní sledovat srdeční frekvenci a vyčerpat co nejvíce ze svého tréninku. Motivace Zlepšete svou úroveň kondice, například indikátor na displayi Vám ukáže, zda jezdíte nad nebo pod svou průměrnou rychlostí. To Vás bude motivovat k tomu, abyste se ještě více kousli! Remote Compact Ovladač, který je umístěn na levé straně řidítek, lze jednodušše ovládat palcem. Zřetelný hmatový tlak na tlačítka během jízdy dává jezdci jasnou zpětnou vazbu. Gorilla glass Kameny nebo štěrk? Nemá šanci! KIOX, který je vybaven novým tvrzeným sklem GORILLA GLASS je odolný proti poškrábání a tím pádem dobrým parťákem v Off-road lokaci, ale i ve městě. Magnetický držák Magnetický držák umožňuje snadné vyjmutí KIOX displaye z elektrokola. Rychlé uložení a žádné zdržování. Tento systém je jak rýchlý, tak i bezpečný, jelikož drží pevně v terénu. Balení obsahuje kompletní sadu pro montáž

Dokumenty

Dotazy

Napište dotaz nebo komentář

Ke zboží Displej BOSCH KIOX set ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

Specifikace

Technická specifikace

 • Ostatní funkce Světlo: Pohodlně zapněte připojené světlo pomocí mechanického tlačítka na kartě Kiox.
 • Nastavení: Nastavení lze rychle a snadno měnit z přehledu stavu. Z bezpečnostních důvodů můžete tak učinit, pouze když je eBike zastaven.
 • Nabíjení zařízení : Externí zařízení, jako je váš smartphone, lze nabíjet prostřednictvím portu USB.
 • Přehled: Přehled aktivit vašeho dne je Vám poskytnut v režimu off-board.
 • Servis : Na displeyi se dozvíte, kdy je třeba provést příští schůzku údržby - čímž zajistíte hodnotu a životnost vašich komponent eBike. Váš prodejce může jednoduše připojit zařízení DiagnosticTool přes port USB a stáhnout nejnovější aktualizace softwaru.
 • Pomoc při jízdě na chůzi: Tato funkce na dvou úrovních vám pomůže tlačit váš eBike rychlostí až 6 km / h - ať už vozíte zavazadla na palubu nebo ne, nebo překonáváte překážky.
 • Měření vzdálenosti / velikost kol Můžete jemně upravit nastavení velikosti kola sami, stisknutím tlačítka. To umožňuje velmi přesné měření vzdálenosti i po výměně pneumatiky.
 • Podpora DualBattery: Úroveň nabíjení obou baterií je zobrazena v přehledu stavu a poskytuje cenné informace o chování při vybití baterie při jízdě.
 • Multi-jazyk Zda je to němčina, angličtina, holandština, francouzština, italština, španělština, dánština, švédština nebo portugalština, prostě nastavte jazyk, který si vyberete.
 • KIOX a E-SHIFT KIOX také spolupracuje s elektronickým převodovým systémem eShift, který nabízíme ve spolupráci s výrobci převodovek enviolo, Rohloff a Shimano.
 • Jedno řešení pro každý styl jízdy. Využijte větší pohodlí, mimořádně plynulé řazení, snížené opotřebení, lepší bezpečnost a lepší jízdu.

Podobné zboží

Naše nejnovější články

Slavkovský šlapík 12.6.2024 výsledky a fotografie

Slavkovský šlapík 12.6.2024 výsledky a fotografie

Slavkovský šlapík 12.6.2024 je za námi. Děkujeme všem za účast a gratulujeme vítězům. Budeme se opět těšit na dalším závodě, který se koná 31.8.2024 – Slavkov u Brna – pod Oborou (v aleji u koupaliště).
Čti dále
Slavkovský šlapík 2024

Slavkovský šlapík 2024

V roce 2024 se můžete těšit na tři dětské cyklistické závody "Slavkovský šlapík"

Čti dále
MyO

MyO

Vstupte a začněte navrhovat kolo svých snů... Všichni jsme jedineční, i když nás spojuje společná vášeň, a jedinečná by měla být i naše kola. S naším jednoduchým konfigurátorem MyO je vaše vysněná jízda vzdálena jen 3 kroky.
Čti dále
Vámi navštívené produkty (1)