00 Kč
Váš nákupní košík je prázdný.
Náš kód: 12002320

Světlo přední A-Solaris 300 lm USB

90% z 1 hodnocení
  
Světlo přední A-Solaris 300 lm USB
Objednáno termín na dotaz
450 Kč372 Kč bez DPH
Hlídat

Author Solaris 300 lm je světlo s eliptickým tvarem osvětlené plochy a 300 lumeny světelného výkonu pro skvělou viditelnost. Na horní plošce je umístěn indikátor světelného výkonu a také indikátor baterie, který Vás včas upozorní na pokles její kapacity.

  • Světlo je dodáváno se 4 různými světelnými režimy, Ty jsou: Jízda (300 lumenů – životnost baterie 2,5 h) / Městský provoz (150 lumenů – životnost baterie 3,5 h) / Výdrž (75 lumenů - životnost baterie 7h) / Pulsní blikání (300 lumenů - výdrž baterie 7h) Indikátor světelného režimu (zelená 300 lm, modrá 150lm, červená 75lm) , indikátor kapacity baterie (fialová). Akumulátor LI-ion / 3,7 V / 1200 mAh.
  • Doba nabíjení 2:15 hod (s nabíječkou 5V / 1,5A a přiloženým kabelem).
  • Držák světla na přilbu (univerzální upevnění páskem na suchý zip). 
  • Napájecí kabel přiložen (USB A / Mini-B). Univerzální držák pro průměr 15 až 35 mm (vhodný i pro oválné profily), upevnění bez použití nářadí. Velikost 70x45x25 mm / hmotnost 52g.

https://www.youtube.com/watch?v=_2QXpCma9ZE

Další informace
AUTHOR

Další zboží značky

Napište dotaz nebo komentář

Ke zboží Světlo přední A-Solaris 300 lm USB ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

Naše nejnovější články

Elektrokola se středovými motory Bosch

Elektrokola se středovými motory Bosch

Bosch jsou nejkvalitnější a nejpoužívanější pohonné jednotky. Německá preciznost zajišťuje 100% spolehlivost a bezproblémový chod motoru po celou dobu jeho životnosti. Velkou předností firmy Bosch je zajištění rozsáhlých služeb zákazníkům a servisní poradenství.
Čti dále
Kolo objednané prostřednictvím e-shopu

Kolo objednané prostřednictvím e-shopu

Je vždy doručené v pevné přepravní krabici, řádně zabalené a zafixované proti poškození. Pokud si objednáte kolo z e-shopu, vždy Vám přijde precizně seřízené a připravené k jízdě.
Čti dále
Kdo je CykloKyjovský

Kdo je CykloKyjovský

Je to kolektiv nadšených cyklistů, kteří se svoji práci snaží dělat poctivě, precizně s chutí a hlavně s důrazem na maximální spokojenost zákazníka.
Všichni jsme na kole již najezdili spoustu kilometrů v tropických teplotách stejně tak v zimě a sněhu, dobře víme jak se na kole cítíte, co potřebujete vy a vaše kolo.
Čti dále
Vámi navštívené produkty (1)