00 Kč
Váš nákupní košík je prázdný.

Kdo je CykloKyjovský

Je to kolektiv nadšených cyklistů, kteří se svoji práci snaží dělat poctivě, precizně s chutí a hlavně s důrazem na maximální spokojenost zákazníka.
Všichni jsme na kole již najezdili spoustu kilometrů v tropických teplotách stejně tak v zimě a sněhu, dobře víme jak se na kole cítíte, co potřebujete vy a vaše kolo.

Naším cílem je vnímat potřeby zákazníka a poskytnout mu špičkový servis s lidským přístupem, tak aby cítil, že mu rozumíme a staráme se o něj tak, aby se rád vracel a doporučoval naše služby. Kvalita, precizní práce a profesionalita jsou pro nás zásadní!

Moje vize

Vše do čeho vkládám svoje úsilí dělám s maximálním nasazením, stejně jako tomu bylo při mém působení na závodních tratích. Takový přístup vyžaduji od svého kolektivu. Dnes se stejnou vervou rozvíjím firmu.

Firma CykloKyjovský

Vznikla na jaře roku 2011, kdy jsem otevřel prodejnu. Tomu předcházelo čtyřleté působení formou brigády při studiu a závodění v cyklistické prodejně v Rajhradě, kde jsem se naučil osobnímu přístupu k zákazníkovi a odpovědné práci.

Moje závody

V 15 letech jsem začal závodit na horských kolech. Nedostatek peněz a značné škody na kole plynoucí z nezkušenosti při závodech mě donutily naučit se opravovat si kolo sám. Každý víkend od jara do podzimu celých deset sezon jsem strávil na závodních tratích ve všech koutech České republiky a okolních státech. Závodil jsem s dnešními velikány cyklistiky Saganem, Kulhavým, Kreuzigerem - sportovně musím uznat, že vždy jsem byl těmito borci poražen :-)

Ze slavkovského cyklo klubu jsem prošel přes Favorit Brno, RockyBikes, Kellys Racing a Ghost team. Nikdy jsem nebyl profesionální placený jezdec. Moje maximum bylo poloprofesionální působení, kdy mi bylo hrazeno soustředění, kola, dresy a startovné na závodech.

Cyklistika mě výrazně formovala a naučila mě tvrdé práci, samostatnosti, odpovědnosti za své počínání a úctě ke svým soupeřům. Za deset závodních sezón jsem na kole najel více než 140.000 km.

Velký vliv na moji cyklistiku měl slavkovský několikanásobný mistr ČR Pavel Boudný, za což mu patří velký dík.

V současnosti mi na cyklistický trénink nezbývá čas, tak jsem svoje sportovní snažení přesunul na triatlon a běh, kde jsem již dosáhl jednoho svého velkého cíle a zaběhl pražský maraton pod 3 hodiny. Další cíl je triatlonový a sice pokořit ironmannskou trať za méně než 10 hodin.

   

   

   

 

Související produkty