00 Kč
Váš nákupní košík je prázdný.

Jízdní kola ORBEA

Historie španělské značky ORBEA sahá až do poloviny devatenáctého století, kdy vznikla jako zbrojařská firma a v poválečném období v průběhu třicátých let dvacátého století se transformovala na výrobu kočárků, ze které později přešla na výrobu jízdních kol. Mezi současnými značkami kol vyniká vlastním vývojem rámů, montáží a lakovnou přímo ve Španělsku.

Orbea sídlí v baskické části Španělska. Na světě snad nenajdete místo, kde žije takové množství zapálených cyklistů, a ze které vzešlo nespočet profesionálních závodníků. Kola ORBEA jsou neřehlédnutelná svým jedinečným designem i konstrukcí rámů.

Pro případ nehody

Pády a nehody k cyklistice jednoduše patří. V případě, že nevratně poškodíte nebo dokonce zlomíte rám Vašeho kola takovým způsobem, že nelze uplatnit reklamaci, ORBEA Vám nabídne slevu na rám nový v následujících hodnotách:

  • Stáří kola 0-12 měsíců – sleva 50% z DMOC
  • Stáří kola 13-24 měsíců – sleva 40% z DMOC   
  • Stáří kola 25-36 měsíců – sleva 30% z DMOC

Pro možnost uplatnění zmíněných záruk je potřeba kolo do 30 dnů od koupě registrovat na www.orbea.com/warranty

Záruka na celý život

Orbea absolutně věří svým produktům, a proto poskytuje kromě běžné zákonné záruky další – doživotní záruku na rám kola. Vztahuje se jak na materiálové vady (praskliny) rámu, tak korozi či vady v/na laku. V případě uznání reklamace vyměníme potřebný díl, případně celý rám za nový. Stačí pouze zaregistrovat číslo rámu na webu www.orbea.com

MyO

Jezdci mají nyní možnost upravit si jízdní kolo dle svých potřeb. Kolo se lakuje a montuje výhradně v centrále v Mallabii v srdci Bascicka. Můžeme si to dovolit jednoduše proto že nejsme velkoobchod montovanými koly – jsme stavitelé, lakýrníci, technici a mechanici. Naše výrobní schopnosti, špičkové lakýrnické vybavení a kolektiv nadšených řemeslníků nám dovolují přepečlivě věnovat pozornost každé fázi procesu MyO, takže Ty si jen vybereš barvy, oblíbené komponenty a na horní rámovou trubku přidáš své jméno. MyO není malý projekt, jde o partnerství vytvořené s Tebou a cyklisty ze všech koutů světa, což náš podněcuje, abychom naplnili tvoji touhu být jedinečným.

Navrhni si vlastní desing jízdního kola Orbea

MyO Lite

Co jezdci, kteří chtějí jedinečný stroj s možností vyměnit nebo přidat komponenty tak, aby jim perfektně seděl? I nadále nabízíme alternativy komponentů MyO Lite na většině modelů ORBEA. Je možné si objednat změnu výpletů, vidlice, řazení nebo doplňků, takže Tvoje ORBEA dorazí k prodejci přesně v tom provedení, v jakém sis ji přál.


RACING

ORCA AERO

Jezdec ORCA AERO je statný sportovec mající největší starost o aerodynamickou účinnost a úsporu wattů. Jde spíše o vědátora zaměřeného na čísla než o vyšvihaného vrchaře, který převažuje každý gram. Tohoto jezdce přitahují integrované prvky a vyvážený design bez kompromisů v tuhosti.

ORCA

ORCA je volbou pro špičkové jezdce, kteří požadují výkonné kolo s vynikajícími vlastnostmi-sportovci, kteří hledají špičkové technologie, vynikající výsledky a postavení. Jezdi, kteří ocení kolo vyčnívající z řady. Jezdci ORCA vědí, že s tak skvělým kolem boudou ještě rychlejší.


ENDURANCE

AVANT

AVANT je volbou pro jezdce, kteří hledají lehký endurance bike s perfektními vlastnostmi a nejlepšími parametry. Hledají pohodlí a soulad, který v závodních kolech jako ORCA nenajdou.


ALL ROAD

TERRA

Pro koho TERRA je? TERRA je pro závoďáky, kteří jezdí mimo asfalt a potřebují něco bytelnějšího než tradiční silniční kolo. Je pro ty, kteří se nebojí zkoumat a bavit se a vyžadují víceúčelové kolo, tak aby sloužilo několika funkcím. TERRA uspokojí také cyklokrosové nadšence, jež potřebují lehké a rychlé kolo s vynikající prostupností plášťů.


MTB

OIZ

Zrozen k vítězství. OIZ byl zkonstruován jen za jediným účelem - pro rychlost. Okruh za okruhem se OIZ těší na každý výjezd, každý skalnatý, kořeny vyplněný sjezd, nutící Vás jet ještě rychleji. OIZ je to nejlepší z nejlepších - ne stroj, který jede uprostřed závodního pole - OIZ je zrozen k vítězství.

ALMA

Pro ty nejrychlejší. ALMA je čistokrevný závodní stroj na precizním rámu s dokonalou geometrií z nejlepšího karbonového materiálu. V nabídce také s originální ORBEA pevnou karbonovou vidlicí. V každém výjezdu budete o několik vteřin rychlejší!


DĚTSKÁ KOLA

MX Kids

Dětská kola neděláme jen jako doplněk, ale jejich vývoji věnujeme značnou pozornost. Výsledkem je tak povedená geometrie s krátkou zadní stavbou, kvalitní komponentový mix a nízká hmotnost. Víme, že na kvalitních kolech se děti jednodušeji do cyklistiky zamilují.

Související produkty