00 Kč
Váš nákupní košík je prázdný.

CUBE

CUBE je největší evropský výrobce kol a elektrokol s pohony BOSCH. Vznikl v roce 1993 v německém Waldershofu nedaleko českých hranic. Není divu že ve výrobě pacuje mnoho našinců. CUBE vyniká nejlepším poměrem cena/kvalita a je pro mnoho konkurenčních značek nedostižitelný. Roční produkce činí již více než 1,2mil. kol. Kola CUBE mají nejlepší zákaznické hodnocení a jsou pro svoji kvalitu velmi oblíbené v kategorii elektrokol i sportovních kol. Jsme hrdí že Vám můžeme nabídnout nejširší nabídku skladovových kol CUBE v ČR. Cyklo Kyjovský

Naše nejnovější články

CUBE AMS Hybrid One 44

CUBE AMS Hybrid One 44

„Lehká elektrokola s pohonem BOSCH SX za skvělé ceny“
Čti dále
Aplikace eBike Flow

Aplikace eBike Flow

Jednoduše proměňte svůj chytrý telefon v displej eBiku. Připevněte držák SmartphoneGrip na řídítka pomocí sady pro dodatečnou montáž, umístěte na něj váš chytrý telefon a otevřete aplikaci eBike Flow.
Čti dále
BOSCH PERFORMANCE SX

BOSCH PERFORMANCE SX

Zcela nový systém pohonu určený pro lehká elektrokola. Jak jsme již u BOSCH zvyklí, i zde se jedná o tzv. Smart Systém, tedy snadno spárovatelný s aplikací e-Bike Flow, čímž se otevírají dveře mnoha funkcím a budoucím inovacím prostřednictvím pravidelných aktualizací.
Čti dále