00 Kč
Váš nákupní košík je prázdný.
Náš kód: 39345

Cyklonavigace GARMIN Edge 1030 Pro Sensor Bundle

0 hodnocení
  
Značka: GARMIN
Cyklonavigace GARMIN Edge 1030 Pro Sensor Bundle

Produkt již není dostupný

Prohlédněte si podobné zboží níže, nebo kategorii Tachometry.

- snímač rychlosti a kadence, hrudní pás HRM Dual, držáky, USB kabel, voucher pro stažení mapy TOPO Czech PRO mapový GPS cyklopočítač, barevný dotykový displej 3,5" USB, Bluetooth, WiFi, ANT+, Connect IQ příjem signálu GPS a GLONASS, slot microSD elektronický kompas, barometrický výškoměr, teploměr vylepšené Smart notifikace, STRAVA, Trendline, alarmy na počasí Virtual Racer, LiveTrack, GroupTrack, posílání zpráv mezi zařízeními výdrž baterie až 20h (s externí baterií až 40h) paměť na 180h záznamu, vodotěsný IPX7 kompatibilní s produkty Varia, Vector, VIRB a celou řadou externích čidel Další informace

Dotazy

Napište dotaz nebo komentář

Ke zboží Cyklonavigace GARMIN Edge 1030 Pro Sensor Bundle ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

Naše nejnovější články

Servisní partneři

Servisní partneři

Při objednávce kola si můžete zvolit doručení na adresu. Pak Vám přijde kolo pečlivě zabalené a v maximální možné míře seřízené a nastavené na vaši hmotnost.

Čti dále
Slavkovský šlapík 2023

Slavkovský šlapík 2023

8. září 2023 pořádáme dětský cyklistický závod "Slavkovský šlapík" v areálu bývalé střelnice nad oborou ve Slavkově u Brna. Přijďte si s dětmi zazávodit!
Čti dále
Slavkovský šlapík 2023

Slavkovský šlapík 2023

16. června 2023 pořádáme dětský cyklistický závod "Slavkovský šlapík" na nádvoří zámku ve Slavkově u Brna. Přijďte si s dětmi zazávodit!
Čti dále
Vámi navštívené produkty (1)