00 Kč
Váš nákupní košík je prázdný.
Náš kód: 39345

Cyklonavigace GARMIN Edge 1030 Pro Sensor Bundle

0 hodnocení
  
Cyklonavigace GARMIN Edge 1030 Pro Sensor Bundle

Produkt již není dostupný

Prohlédněte si podobné zboží níže, nebo kategorii Tachometry.

- snímač rychlosti a kadence, hrudní pás HRM Dual, držáky, USB kabel, voucher pro stažení mapy TOPO Czech PRO mapový GPS cyklopočítač, barevný dotykový displej 3,5" USB, Bluetooth, WiFi, ANT+, Connect IQ příjem signálu GPS a GLONASS, slot microSD elektronický kompas, barometrický výškoměr, teploměr vylepšené Smart notifikace, STRAVA, Trendline, alarmy na počasí Virtual Racer, LiveTrack, GroupTrack, posílání zpráv mezi zařízeními výdrž baterie až 20h (s externí baterií až 40h) paměť na 180h záznamu, vodotěsný IPX7 kompatibilní s produkty Varia, Vector, VIRB a celou řadou externích čidel Další informace
GARMIN

Další zboží značky

Napište dotaz nebo komentář

Ke zboží Cyklonavigace GARMIN Edge 1030 Pro Sensor Bundle ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

Naše nejnovější články

Elektrokola se středovými motory Bosch

Elektrokola se středovými motory Bosch

Bosch jsou nejkvalitnější a nejpoužívanější pohonné jednotky. Německá preciznost zajišťuje 100% spolehlivost a bezproblémový chod motoru po celou dobu jeho životnosti. Velkou předností firmy Bosch je zajištění rozsáhlých služeb zákazníkům a servisní poradenství.
Čti dále
Kolo objednané prostřednictvím e-shopu

Kolo objednané prostřednictvím e-shopu

Je vždy doručené v pevné přepravní krabici, řádně zabalené a zafixované proti poškození. Pokud si objednáte kolo z e-shopu, vždy Vám přijde precizně seřízené a připravené k jízdě.
Čti dále
Kdo je CykloKyjovský

Kdo je CykloKyjovský

Je to kolektiv nadšených cyklistů, kteří se svoji práci snaží dělat poctivě, precizně s chutí a hlavně s důrazem na maximální spokojenost zákazníka.
Všichni jsme na kole již najezdili spoustu kilometrů v tropických teplotách stejně tak v zimě a sněhu, dobře víme jak se na kole cítíte, co potřebujete vy a vaše kolo.
Čti dále
Vámi navštívené produkty (1)