00 Kč
Váš nákupní košík je prázdný.

COBI.Bike - smartphone místo displeje

Byla zahájena budoucnost mobility elektrokol. Jedinečný systém COBI.Bike spojuje vaše e-kolo s digitálním světem. Tento oceněný produkt poskytuje inteligentní funkce na vašem kole pomocí smartphonu. Výsledkem je větší bezpečnost, pohodlí a zábava na jakékoliv cyklistické trase - nový rozměr cyklistiky.

Dokonalé spojení vašeho elektrokola a smartphonu

Věříme, že každý jezdec by měl být schopen integrovat inteligentní mobilní technologii do každé jízdy. Jedinečný systém COBI.Bike přemění váš e-bike na nejmodernější kolo a spojuje ho s digitálním světem. Sloučí několik rozvinutých funkcí jízdních režimů do jednoho inteligentního, intuitivního a hlasově ovladatelného přístrojového panelu. Více bezpečnosti, pohodlí a zábavy v každém terénu.

COBI.Bike je inteligentní a zcela intuitivní systém, který splňuje vaše základní požadavky na cyklistiku

Montáž, nabíjení a ovládání smartphonu

COBI byl testován na všech typech kol a ve všech terénech naprosto bezpečně drží, chrání a nabíjí telefon během jízdy. COBI představuje inteligentní mozek, který vašemu kolu chyběl. Vložte telefon do držáku, nasuňte jej na konektor a ujistěte se že pevně drží na svém místě. Flexibilní universální montáž vyhovuje telefonům iPhone nebo Android o velikosti až 6“. Dešťový kryt je čirý a dodávaná ve standardních velikostech. 

Inteligentní a rozšiřitelná aplikace pro cyklistiku

Méně potíží.Více ovládání

Oceněné rozhraní s elegantním a intuitivním designem bylo optimalizováno pro použití na kolech. Nezáleží na tom, jestli je to hudba, počasí, data online nebo právě volání kamaráda v během jízdy, systém COBI.Bike udělá z každé vyjížďky něco zvláštního. Díky přídavnému tlačítkovému ovladači můžete mít neustále ruce pevně na řidítkách a přitom palcem ovládat telefon.

Optimalizovaná biková navigace a předpověď počasí

Upravili jsme navigaci a předpověď počasí dle potřeb cyklistů. Kompletní navigace založená na OpenStreetMapu je doplněna extrémně přesnými údaji o počasí s minutovou předpovědí.

 

Rychlé plánování tras

Rychlá volba trasy začíná klepnutím na domovskou obrazovku. Bere na vědomí vaši současnou polohu, což znamená že volba správné trasy se provádí ve třech krocích. Systém COBI.Bike vám umožní zvolit nejrychlejší, nejkratší a nejtišší trasu, s přihlédnutím k relevantním informacím o rovnosti terénu (volný terén v lese, polní cesta, cyklostezka …).

AmbiSense Light System

Brilantní řešení osvětlení

Inspirováni moderními automobily jsme vytvořili jedinečný systém pro maximální bezpečnost. Inteligentní osvětlení obsahuje čidla, která řídí tři režimy – denní svícení, paprsek s nízkým světelným tokem a plný paprsek. Zadní světlo je řízeno bezdrátově a vyniká funkcí směrových světel- blinkrů. 

Přední světlo AmbiSense

Intenzitu svícení lze nastavit ručně nebo zapnout automatické změny intenzity dle denního světla. Přední světlo 65 LUX splňuje německé předpisy pro provoz na pozemních komunikacích StVZO – jedno z nejnáročnějších celosvětových osvědčení.

 

 

Zadní světlo AmbiSense se směrovými signály

Chytré světlo, které je bezdrátově integrováno do systému COBI.Bike a zapíná se zároveň s předním osvětlením. Signály směru jízdy jsou ovládány z řidítek.

Bezpečnost a ochrana

Méně obavy. Více bezpečí.

COBI.Bike pomáhá udržovat kolo a jízdu na kole bezpečnou. Integrovaný vodotěsný reproduktor slouží jako klakson, stejně jako hlasitý alarm, který pomáhá odehnat zloděje od vašeho kola.

 

Související produkty

COBI.Bike

COBI.Bike

iPhone 6/7/8, iPhone 6/7/8 Plus, iPhone X
7 799 Kč
Doprava zdarma Na dotaz