00 Kč
Váš nákupní košík je prázdný.

BOSCH KIOX

Nový displej BOSCK KIOX pro rok 2019.
Jako leader na trhu s pohonem elektrických jízdních kol udává BOSCH směr vývoje tohoto průmyslu.
Nyní společnost představila svůj nejnovější plně vybavený elektrický počítač pro jízdní kola navržený tak, aby stanovil nový standard ve světě elektrokol.

BOSCH KIOX.V čem jsou jeho přednosti a kdo jej ocení? 

KIOX svými funkcemi, zpracováním a odolností je především pro opravdové sportovce.

Hlavní předností je možnost spárování pomocí Bluetooth s volitelným hrudním pásem snímající srdeční frekvenci pro optimální nastavení Vašeho zatížení. Hlídání si aerobních a anaerobních tréninkových pásem a zobrazení průměrné a maximální tepové frekvence.

Vzhled

Přední výrobci elektrokol mají možnost nainstalovat displej pomocí magnetického držáku BOSCH, nebo jej integrovat do představce, což otevírá možnosti originálním řešením. To vede k různým konstrukčním variantám a minimalistickému vzhledu.

Gorilla-Glass

Malý, barevný displej se speciální úpravou proti poškrábání Gorilla-Glass.

Magnetická základna

Umožňuje snadné vyjmutí displeje a zároveň bezpečně drží za všech okolností.

Remote Compact

Malým ovladač na levé straně řidítek v těsné blízkosti brzdové páčky pro stoprocentní jistotu při řízení kola a současně poskytuje jezdci možnost plohodnotně listovat v menu displeje.

Čitelnost za všech podmínek

1.9 "displej byl navržen tak, aby byl skvěle čitelný za všech světelných podmínek. Ať už je naprostá tma, šero nebo i na přímém slunečním záření.

Nabíjení smartphonu

Váš smartphone můžete během jízdy nabíjet pomocí USB portu z displeje.

KIOX

Obsahuje dokonce i malou interní baterii, takže může fungovat i samostatně mimo základnu, což vám umožní prohlédnout si denní aktivity a uložená data.

Společnost BOSCH plánuje do budoucna přidávat dodatečné funkce konektivity, které se stáhnou pouhou aktualizací, tak aby pomohla jezdcům ještě více splynout se svým elektrokolem, čímž se rozostří linka mezi člověkem a strojem.

Elektrokola ještě donedávna byla poměrně jednoduchými stroji, ale takovéto pokroky neustále tlačí průmysl vpřed. Můžeme se jen těšit na další aktualizace, které dozajista přinesou spoustu zajímavých gunkcí. GPS? Osobní záznamy? Tréninkové plány? Denní připomenutí? Aplikace pro fitness?

Související produkty