Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?

00 Kč
Váš nákupní košík je prázdný.
Náš kód: 4054289006457

BOSCH CONNECTMODULE - GPS TRACKER BDU37YY (BCM3100)

81% z 10 hodnocení
  
Značka: BOSCH
BOSCH CONNECTMODULE - GPS TRACKER BDU37YY (BCM3100)
Doprava zdarma Na dotaz
3 390 Kč2 802 Kč bez DPH
Dodatečná sada Bosch ConnectModule je GPS tracker pro elektrokola s pohonem Bosch Smart System. Díky ConnectModule lze elektrokolo přesně lokalizovat na zeměpisnou šířku a délku. Tímto způsobem budete vždy informováni o tom, kde se vaše elektrokolo nachází. ConnectModule je navíc poplašný systém pro elektrokola, který v případě drobných otřesů spustí signál a v případě prudkých pohybů odešle alarm a také zprávu PushUp prostřednictvím aplikace eBike flow.

POZOR!! DOPORUČENÉ PROVEDENÍ MONTÁŽE V ODBORNÉM CYKLO SERVISU!! Další informace

Specifikace

VLASTNOSTI BOSCH CONNECTMODULE RETROFIT KIT - GPS TRACKER

CONNECTMODULE - GPS TRACKER & ALARM SYSTEM

S touto novou vychytávkou od Bosch ochráníte své elektrokolo před krádeží nebo jej můžete lokalizovat v případě náhodné krádeže. Za tímto účelem by měla být v aplikaci eBike flow zapnuta nebo aktivována funkce „eBike alarm“. Když je aktivována funkce alarmu, ConnectModule vás informuje o podezřelých pohybech. V případě nechtěné jízdy spustí ConnectModule dvoustupňový alarm. Při mírných pohybech se ozývají krátké a odstrašující varovné tóny. V případě dalších silnějších jízd se spustí druhý stupeň poplachu. Nyní se ozve hlasitý zvuk a automaticky se spustí sledování GPS a odešle se vám zpráva pushup. Vzhledem k tomu, že ConnectModule má vlastní integrovanou a soběstačnou baterii, alarm a GPS sledování funguje i po vyjmutí baterie elektrokola. Vaše elektrokolo je tak neustále chráněno!

Poznámka: Aplikaci Bosch eBike Flow si můžete zdarma stáhnout z Apple App Store nebo Google Play Store.

Vhodné pro: Performance Line CX (BDU3741), Performance Line Speed (BDU3781), Cargo Line (BDU3741)

Balení obsahuje: 1x ConnectModule, 1x montážní deska, 1x držák, 1x kabel 150 mm, 1x šroub M4x8 Torx T20, 1x návod k obsluze a instalaci

Kompatibilita: pouze pro elektrokola s motorem Bosch Smart System

!!!12měsíční testovací fáze- Nejprve vyzkoušejte, pak se rozhodněte!!! - eBike Alarm je zahrnutý v ceně modulu ConnectModule po dobu 12 měsíců od aktivace v aplikaci eBike Flow. Platnost digitální služby eBike Alarm se automaticky neprodlužuje.

Dokumenty

Dotazy

Napište dotaz nebo komentář

 • Michal Hanák 15.4.2023 17:54

  Dobrý den
  Zajímá mě, jak dlouho vydrží GPS Tracker fungovat pouze s integrovanou baterií, když je z e-biku vyjmuta hlavní baterie. Jde mi o to, že např. přes zimu parkuji svůj bike mimo bydliště a baterii biku mám doma v pokojové teplotě. Je správný můj předpoklad, že po osazení baterie do e biku se z ní dobije prázdná baterie GPS Trackeru? Jak to asi trvá dlouho? Děkuji za info
  Reagovat »
  • Radovan Kyjovsky 17.4.2023 15:44

   Dobrý den,
   informace jsou :
   GPS modul je v klidovém režimu do doby než zaznamená pohyb kola. V tomto režimu vydží klidně celou zimu ikdyž z kola bude vyjmutá baterie.
   GPS modul má svůj malý akumolátor.
   Jakmile by však někdo na kolo nasedl a ujížděl (byť bez hlavní baterie) tak se GPS modul zaktivuje, začně vydávat signál a zvukový efekt po dobu přibližně 2 hodiny.
   Poté se akumulátor vybije.
   Přeji pěkný den. Radovan Kyjovský
   Reagovat »

Podobné zboží

Naše nejnovější články

Slavkovský šlapík 12.6.2024 výsledky a fotografie

Slavkovský šlapík 12.6.2024 výsledky a fotografie

Slavkovský šlapík 12.6.2024 je za námi. Děkujeme všem za účast a gratulujeme vítězům. Budeme se opět těšit na dalším závodě, který se koná 31.8.2024 – Slavkov u Brna – pod Oborou (v aleji u koupaliště).
Čti dále
Slavkovský šlapík 2024

Slavkovský šlapík 2024

V roce 2024 se můžete těšit na tři dětské cyklistické závody "Slavkovský šlapík"

Čti dále
MyO

MyO

Vstupte a začněte navrhovat kolo svých snů... Všichni jsme jedineční, i když nás spojuje společná vášeň, a jedinečná by měla být i naše kola. S naším jednoduchým konfigurátorem MyO je vaše vysněná jízda vzdálena jen 3 kroky.
Čti dále
Vámi navštívené produkty (1)