00 Kč
Váš nákupní košík je prázdný.
Náš kód: 17MS4531

Horské kolo GHOST LANAO 2 27,5" 2017

0 hodnocení
  
Horské kolo GHOST LANAO 2 27,5

Produkt již není dostupný

Prohlédněte si podobné zboží níže, nebo kategorii Horská kola dámská 27,5.

HORSKÉ KOLO GHOST LANAO 2 27,5" 2017 je sportovní model dámského horského kola s řazením SHIMANO ACERA 3x8 rychlostí, hydraulickými brzdami SHIMANO M315 a odpruženou uzamykatelnou vidlicí RST Blaze 100mm. Kolo je vhodné pro využití v terénu i na cyklostezkách. Další informace
GHOST

Další zboží značky

Podobné zboží

 

 HORSKÉ KOLO GHOST LANAO 2 27,5" 2017

  

Kola posíláme plně seřízená VÍCE ZDE

Jak vybrat správnou velikost kola VÍCE ZDE

Napište dotaz nebo komentář

Ke zboží Horské kolo GHOST LANAO 2 27,5" 2017 ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

Naše nejnovější články

CUBE 2021 – NEZDRAŽUJE A VYLEPŠUJE

CUBE 2021 – NEZDRAŽUJE A VYLEPŠUJE

Německá značka CUBE si rok od roku získává na popularitě mezi tuzemskými zákazníky. Elektrokola CUBE, stejně jako sportovní horská kola převyšují ostatní značky bezkonkurenčním poměrem ceny a výbavy. Precizní německá kvalita zpracování a nadčasový vkusný design oslovuje zákazníky ve všech evropských zemích.
CUBE je největší odběratel pohonných systémů BOSCH. Žádná jiná značka nevyprodukuje větší množství elektrokol osazených systémy BOSCH.
Čti dále
Jízdní kola ORBEA

Jízdní kola ORBEA

Historie španělské značky ORBEA sahá až do poloviny devatenáctého století, kdy vznikla jako zbrojařská firma a v poválečném období v průběhu třicátých let dvacátého století se transformovala na výrobu kočárků, ze které později přešla na výrobu jízdních kol. Mezi současnými značkami kol vyniká vlastním vývojem rámů, montáží a lakovnou přímo ve Španělsku.
Čti dále
Jízdní kola od nás vždy plně seřízená

Jízdní kola od nás vždy plně seřízená

Předprodejnímu servisu věnujeme maximální pozornost. Každé kolo vyžaduje řadu úkonů nezbytných pro bezproblémové užívání a zajištění dlouhé životnosti všech funkčních částí. Všichni solidní prodejci Vám dodají jízdní kolo základně seřízené, tzn. funkční brzdy a řazení.
Čti dále
Vámi navštívené produkty (1)