Cyklo Kyjovský

Slovákova 1435, 68401 Slavkov u Brna, Česká Republika, tel: +420 777 665 205, e-mail: info@cyklokyjovsky.cz, IČ: 76438805, DIČ: CZ8605055151

Rychlý kontakt: 777 665 205, info@cyklokyjovsky.cz

detailně

PŘEDPRODEJNÍ SEŘÍZENÍ KOLA 

Všechna u nás zakoupená kola jsou dokonale seřízená 

 • vycentrovaná kola + dotažený výplet
 • seřízené a promazané středy kol
 • dotažená středová osa a kliky
 • seřízené brzdy (v případě potřeby obrobené dosedací plochy rámu, tak aby destičky správně doléhaly na disk) 
 • seřízené řazení + promazaní lanek a bowdenů
 • pláště nahuštěné na správný tlak
 • nahuštěná vzduchová vidlice dle hmotnosti zákazníka + seřízený zámek vidlice
 • seřízené hlavové složení

Na všechna naše kola se vztahuje 1. servis zcela ZDARMA po najetí cca 200km.

Pokud si kolo vyzvednete na prodejně, je ihned připravené k používání, navíc vám rádi pomůžeme s nastavením správného posedu - výška a sklon sedla, poloha řdítek, vzdálenost řidítek od sedla - zdarma výměna představce za jinou délku.

ZASLÁNÍ KOLA PŘEPRAVNÍ SLUŽBOU

Jestliže si necháte kolo zaslat, je nutné ho do přepravní krabice částečně demontovat. Kolo je před vložením do krabice naprosto stejně pečlivě seřízené jako při osobním odběru. Co vás tedy čeká po doručení kola v krabici?

Doporučujeme si nejprve pročíst návod k obsluze a záruční list přiložený ke kolu. Pomůže vám to seznámit se s částmi kola. Sestavení se jednoduché. Budete potřebovat imbusové klíče 4, 5, 6 mm a stranový klíč 15 mm na dotažení pedálů.

 • nasadit přední kolo
 • upevnit řidítka na představec
 • našroubovat pedály
 • vsunout sedlovou trubku do rámu

Nasazení předního kola

Přední kolo je upevněno rychloupínákem, u dražších kol pevnou osičkou - najdete je v příbalové krabici s příslušenstvím. Odstraňte z náboje plastové krytky a vložte do osky náboje rychloupínák včetně pružinky, nasaďte druhou pružinku (užší stranou ke středu kola) na závit rychloupínáku a našroubujte matici. Páka rychloupínáku má být vždy na levé straně kola. Vyjměte plastovou vložku z brzdových čelistí, nasuňte přední kolo do vidlice a utáhněte matici rychloupínáku tak, aby jste byli schopni zavřením páky rychloupínáku utáhnout přední kolo.

Upevnění řidítek na představec

Bowdeny a brzdovou hadici opatrně provlékněte přes představec na správnou stranu (obvykle zadní brzda a zadní přehazovačka jdou vlevo a přední přesmykač vpravo) a otočte vidlici do směru jízdy tak, aby představec směřoval dopředu. Odšroubujte šrouby z přední části představce, vložte do něj řidítka a opět utáhněte.

Našroubování pedálů

Na ose pedálu je vždy uvedeno jestli se jedná o pravý-R , nebo levý-L pedál. Oba pedály se šroubují ve směru jízdy. Pedály je třeba poměrně silně dotáhnout a ideálně občas překontrolovat, zda se neuvolňují.

Nasunutí sedlovky do rámu

Sedlo je k sedlovce již upevněno a nastavená jeho vodorovná poloha, stačí povolit objímku sedlové trubky a vložit do rámu. Dle potřeby si nastavte výšku sedla a utáhněte tak, aby se sedlovka neprotáčela nebo nezajížděla.

UPOZORNĚNÍ !

Na sedlové trubce je vždy ryska minimálního zasunutí sedlovky do rámu. Nikdy nenastavujte sedlovku nad tuto rysku. Hrozí tím vážné poškození rámu, na které se nevztahuje záruka!

 

 

 

 
Novinky

Kontakt

Radovan Kyjovský

Tel: 777 665 205
E-mail: info@cyklokyjovsky.cz
IČO: 76438805
DIČ: CZ8605055151

Adresa:
Slovákova čp. 1435
684 01, Slavkov u Brna
Česká republika

Cyklo Kyjovský - Czech Republic, e-mail: info@cyklokyjovsky.cz
Provozováno CMS / Eshop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu